Oferujemy naszym klientom analizatory parametrów sieci, wśród których znajduje się m.in. najnowszy analizator UMG 96-PA – pierwsze urządzenie modułowe w gamie produktów firmy Janitza. W wersji podstawowej analizator sieci wyposażony jest w komunikację Modbus RTU, wewnętrzną pamięć do rejestracji 4 MB, wyjście analogowe 4-20 mA oraz 3 wejścia/wyjścia cyfrowe. Wskazane parametry są gwarancją wysokiej jakości tych urządzeń. Tego typu analizatory sieci występują także w wersji zasilania 24VDC.

Polecane analizatory sieci

Państwa uwadze polecamy również inne analizatory parametrów sieci – m.in. takie urządzenie jak wysokiej jakości analizator klasy A o nazwie UMG 512. W jego przypadku mamy do czynienia z rozbudowaną pamięcią o pojemności sięgającej aż 256 MB, która ułatwia pracę w naprawdę dużych przedsiębiorstwach. Ponadto ten analizator sieci wyposażony jest w osiem wejść oraz pięć wyjść cyfrowych, co stwarza przed nim kolejne możliwości. W to świetne urządzenie warto zainwestować. Ten miernik parametrów sieci elektrycznej charakteryzuje się wieloma innymi zaletami, które plasują go w absolutnej czołówce urządzeń tego typu.

Niezawodne mierniki parametrów sieci

W celu zachowania sprawności wszystkich systemów elektrycznych należy stosować odpowiednie analizatory sieci. Dobrej jakości i właściwie dobrany do potrzeb sprzęt pozwoli skutecznie kontrolować przebieg procesów i uniknąć ewentualnych awarii. Każdy dostępny w ofercie miernik parametrów sieci elektrycznej stanowi urządzenie nie tylko niezawodne, ale też wygodne i intuicyjne w obsłudze. Wystarczy zatem dopasować konkretny model do własnych potrzeb. Szczególnie polecamy mierniki parametrów sieci marki Janitza, które gwarantują naprawdę najwyższą jakość pracy. Warto mieć to na uwadze, wybierając mierniki parametrów sieci.

Mobilny analizator sieci

W naszym asortymencie znajdują się ponadto analizatory parametrów sieci w wersji mobilnej. Pozwalają one na dokonywanie pomiarów w każdych warunkach w terenie. Tego typu analizatory sieci zostały wyposażone w oprogramowanie pozwalające na modyfikację ustawień sprzętu. Dzięki temu każdy miernik parametrów sieci elektrycznej można w dowolny sposób regulować. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją wszystkich urządzeń, wśród których z pewnością znajdą Państwo analizatory sieci dopasowane do swoich potrzeb. Dokładna specyfikacja modelu UMG 96-PA: