Wibeee - analizator parametrów w sieci

Innowacyjny analizator parametrów w sieci marki Wibeee wykorzystuje bezprzewodową komunikację Wi-Fi do zdalnego monitorowania wskaźników elektrycznych. Prosta konstrukcja miernika parametrów sieci umożliwia jego montaż w istniejącej rozdzielnicy elektrycznej bez jakichkolwiek dodatkowych elementów takich jak: przekładniki prądowe czy przewody zasilające.

Mierzenie parametrów sieci w wysokiej jakości – wybierz Wibeee

Jednofazowy i trójfazowy licznik energii elektrycznej Wibeee pozwala użytkownikowi na odczyt, zapis, a także zarządzanie parametrami elektrycznymi poprzez połączenie z urządzeniem Wi-Fi. Ergonomiczna budowa licznika energii z transmisją bezprzewodową (w dwóch wersach – jednofazowej i trójfazowej) oznacza, że urządzenie może być montowane jak klocki LEGO – na standardowych zabezpieczeniach nadprądowych stosowanych w rozdzielnicach elektrycznych. Zredukowane wymiary akcesorium sprawiają, że jest ono bardzo łatwe w instalacji, nie wymaga żadnych dodatkowych elementów montażowych czy dodatkowej przestrzeni w rozdzielni.

Montaż

Montaż i uruchomienie analizatora parametrów sprowadza się do przyłożenia urządzenia do zabezpieczenia nadprądowego (4-polowego w przypadku licznika trójfazowego oraz 2-polowego L-N w wersji jednofazowej). Montaż ułatwiają wbudowane magnesy, które gwarantują trwałe połączenie urządzenia z zabezpieczeniem.

Konfiguracja

Konfiguracja bezprzewodowego licznik energii Wibeee odbywa się przy pomocy telefonu komórkowego lub tabletu za pomocą dedykowanej aplikacji.

Łączymy się z urządzeniem Wibeee za pomocą Wi-Fi. W kilku prostych krokach konfigurujemy dostęp do wewnętrznej sieci bezprzewodowej – tym samym umożliwiamy wysyłanie danych do aplikacji umieszczonej na serwerze Wibeee. To wszystko – i już jesteśmy gotowi do kontroli naszego zużycia energii, a także pozostałych parametrów elektrycznych takich jak: napięcie, prąd, moc czynna, moc bierna i czynna, energia bierna oraz czynna, częstotliwość, współczynnik mocy (Cos Phi), CO2.

ACS SYSTEMS 82-500 Kwidzyn, ul. Toruńska 21C , tel. 55 645 69 79 , fax. 55 279 62 91 email: biuro@acs-systems.pl