Pomiar przepłwu

Na przestrzeni dekad firma ABB rozwinęła szerokie portfolio produktów, które spełniają oczekiwania klientów w wielu sektorach przemysłu. Oferujemy dostęp do 100-letniego doświadczenia w zakresie pomiaru przepływu, w celu redukcji kosztów i zwiększenia zysków naszych klientów.

Pomiar temperatury

Z ponad 125-letnim doświadczeniem w pomiarze temperatury, ABB posiada nowoczesne technologie i wiedzę aplikacyjną dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu.

Ustawniki pozycyjne

Inteligentne ustawniki elektropneumatyczne ABB stosowane są do regulacji zaworami i innymi elementami regulacyjnymi z systemu sterowania. Ustawniki elektropneumatyczne ABB posiadają funkcję automatycznego strojenia, co znacznie skraca czas uruchomienia. Funkcja adaptacji, w którą wyposażone są ustawniki ABB optymalizuje proces regulacji.

Please reload

Pomiar ciśnienia

Przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień serii 266 zapewniają dokładny i stabilny pomiar w wielu aplikacjach przemysłowych. Konfiguracja oparta na intuicyjnym interfejsie HMI jest łatwa i szybka, co znacznie skraca czas uruchomienia na instalacji. Dzięki menu "Easy setup" urządzenie prowadzi użytkownika krok po kroku przez najważniejsze punkty programowania.

Pomiar poziomu

Ogromny wybór spośród wielu sprawdzonych i wiarygodnych technologii.

Pomiar poziomu jest jednym z krytycznych pomiarów w aplikacjach na całym świecie. Wraz z przejęciem firmy K-TEK, światowego lidera w dziedzinie pomiaru poziomu, ABB zyskało w swoim portfolio szeroką gamę rozwiązań potrafiących sprostać nawet najtrudniejszemu pomiarowi poziomu, zarówno w aplikacjach pomiaru cieczy jak i pomiaru ciał stałych.

Od silosów zbożowych, poprzez wysokociśnieniowe kotły, do instalacji kriogenicznych. ABB oferuje szeroki zakres rozwiązań, technologii oraz dopuszczeń i certyfikatów aby sprostać wymaganiom każdej aplikacji.

Please reload

ACS SYSTEMS 82-500 Kwidzyn, ul. Toruńska 21C , tel. 55 645 69 79 , fax. 55 279 62 91 email: biuro@acs-systems.pl